"Mój wymarzony dom"

Wpisane przez: p. M. Zych
Utworzono: 18 styczeń 2014

W Rzeszowie

Rozstrzygnięty został konkurs III edycji Dnia Edukacji Architektonicznej zorganizowany dla IV klas szkół podstawowych województwa podkarpackiego. 16 stycznia 2014 roku w Holu wyjściowym Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie odbyła się uroczystość otwarcia wystawy pokonkursowej, na którą udaliśmy się wraz z naszymi laureatami. Wśród osób wyróżnionych znaleźli się bowiem uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Rozpara (IVa), Zuzanna Rymarz (IVa), Maja Folcik (IVb), Maja Urbanek (IVb) i Kryspin Kubit (IVc). Podczas wernisażu wręczone zostały dyplomy i wspaniałe nagrody książkowe, z młodymi artystami wywiady przeprowadziła telewizja rzeszowska, a na zakończenie organizatorzy zaproponowali uczestnikom słodki poczęstunek.
Barwne, pomysłowe prace naszych wychowanków oglądać możemy nie tylko na wystawie, wydrukowane w formie kalendarza okolicznościowego, zdobić będą niejedną spośród podkarpackich szkół. Informujemy ponadto, że wystawa otwarta jest do końca stycznia.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.