Olimpijska gorączka radości w naszej szkole!

Wpisane przez: klasa IIIb z wych. M. Rodzeń
Utworzono: 19 luty 2014

Jesteśmy dumni z polskiej reprezentacji sportowców na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. Rozmawiamy o nich w klasie na lekcjach. Postanowiliśmy wykonać gazetkę na szkolnym korytarzu, gdzie umieściliśmy flagę olimpijską, biografie, plakaty i zdjęcia złotych medalistów: Justyny Kowalczyk, Kamila Stocha i Zbigniewa Bródki. W czasie „burzy mózgów" znaleźliśmy odpowiedź na pytanie: „Czego możemy nauczyć się od sportowców? ". Złote myśli spisaliśmy na kartkach i prezentujemy je kolegom z innych klas. Wykonaliśmy też piękne złote medale i ułożyliśmy wesołe rymowanki. Cieszymy się, że nasza szkoła nosi imię „ Polskich Olimpijczyków." (Może któryś z uczniów naszej szkoły też kiedyś zostanie medalistą olimpijskim?) Mamy nadzieję, że będziemy mogli niebawem zaktualizować gazetkę o kolejne osiągnięcia naszych sportowców w Soczi.
Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów.