Wiosenny koncert

Wpisane przez: p. J. Pająk-Cieśla
Utworzono: 11 kwiecień 2014

Finałowa drużyna

Dnia 7 kwietnia odbył się pierwszy „Wiosenny Koncert" dla rodziców. Celem koncertu była prezentacja zdolności i umiejętności dzieci w zakresie śpiewu, tańca i gry na instrumentach. Organizatorami występu byli nauczyciele muzyki: p. Joanna Pająk–Cieśla i p. Dawid Dudek oraz języka angielskiego: p. Marzena Pelczar i p. Renata Nowak–Kogut. Dekorację przygotowała nauczycielka plastyki: p. Małgorzata Zych. Koncert poprowadziła uczennica klasy Vb – Kamila Czepiel. Uczestnikami koncertu byli uczniowie klas I – VI: Zespół wokalny „Czternastka" z klas IV, Zespół wokalny „Śmieszne nutki" klasy IIIb, Zespół wokalny MM z klas VI, Zespół instrumentalny z klas IV, Laureaci szkolnego konkursu piosenki angielskiej z klas I – III i IV – VI, 2 zespoły taneczne: duet z klasy IVc i trio z kl. IVa, soliści i duety. Koncert spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. Mamy nadziej, że wszystkim się podobało!