„Zaczytani"

Wpisane przez: koordynatorów akcji: p. A. Bazan, p. M. Kokosza
Utworzono: 25 kwiecień 2014

Zaczytani

„Zaczytani" to wspaniała akcja pomocy dla dzieci przebywających na leczeniu. W dniu 15 kwietnia uczniowie naszej szkoły wraz z pedagogami spotkali się z małymi pacjentami oddziału dziecięcego Podkarpackiego Szpitala im. Jana Pawła II w Krośnie. Podczas spotkania z ordynatorem oddziału przekazano zebrane w szkole książeczki, bajki, maskotki, które dzieci po leczeniu mogą zabrać ze sobą do domu. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie złożyli serdeczne życzenia, a na ręce personelu szpitala wręczyli wykonaną przez siebie kartę świąteczną. Ogólnopolska Akcja Zaczytani spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony szpitala krośnieńskiego, a zadeklarowana współpraca będzie nadal kontynuowana. Składamy gorące podziękowania wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom, którzy chętnie włączyli się do akcji zbiórki książek. Szczególne wyrazy uznania kierujemy w stronę uczniów klas II c wraz z wych. p. M. Wach , kL. III d wraz z wych. p. E. Juszczyk oraz kl. VI a wraz z wych. p. J. Lawerą za przekazanie największej ilości książek. Pragniemy podkreślić, iż zebrane książki to bardzo wartościowe egzemplarze w nienagannym stanie. Dziękujemy za zaangażowanie i ofiarność. Zapraszamy wszystkich chętnych do dalszej współpracy.