"Pięknie mówię 2014"

Wpisane przez: p. M. Kokosza, p. B. Szczyrska
Utworzono: 16 maj 2014

Nagroda

W dniu 9 maja br w naszej szkole odbyła się VI Edycja Międzyszkolnego Konkursu Słowa „Pięknie mówię". W konkursie udział wzięło 20 uczniów z pięciu krośnieńskich szkół podstawowych – SP 15, SP 5, SP 4, SP 6, SP 14. Jury w składzie: p. Beata Szczyrska, p. Anita Żywiec, p. Agata Szuryn oceniało prezentacje ustne utworów Tadeusza Kubiaka w wykonaniu dzieci. Przy ocenie brano pod uwagę tempo, rytm, dykcję, interpretację oraz wrażenie artystyczne. Poziom konkursu był bardzo wysoki, przyznano trzy nagrody główne – statuetki oraz cztery wyróżnienia. Uczniowie ci otrzymali pamiątkowe książki, a wszyscy uczestnicy – dyplomy.

I Nagroda – Emilia Kiełtyka SP 15
II Nagroda – Jagoda Kijowska SP 4
III Nagroda – Anastazja Panasiuk SP 15
Wyróżnienia – Nikoleta Biś SP 14, Kacper Jucha SP 15, Bartosz Urbański SP 14, Marcelina Niepokój SP 5

Dziękujemy wszystkim wspieranie inicjatywy konkursu i pomoc w jego realizacji. Serdecznie gratulujemy uczniom i dziękujemy za pracę opiekunom. Życząc dalszych sukcesów zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu „Pięknie mówię."