Przegląd twórczości 2014

Wpisane przez: p. M. Zych, p. M. Hejnar-Litwin
Utworzono: 24 maj 2014

Prace

Przegląd Twórczości Artystycznej Krośnieńskich Szkół organizowany corocznie przez RCKP jest formą promocji prężnie działających szkół, w których odbywają się interesujące zajęcia plastyczne, zarówno na lekcjach plastyki, jak i na zajęciach pozalekcyjnych. Spośród kilkuset uczniowskich prac powstających na takich zajęciach, dostarczonych z różnych placówek na naszym terenie, Jury najwyżej oceniło i przyznało pierwsze miejsca uczniom Szkoły Podstawowej nr 14 i Gimnazjum nr 3. Najciekawsze, najoryginalniejsze prace obejrzeć można na wystawie pokonkursowej w dniach 8-30 maja 2014r. w Galerii Szarej krośnieńskiego Centrum Kultur Pogranicza. Bardzo cieszy nas docenienie twórczych starań naszych wychowanków.