W teatrze "Maska"

Wpisane przez: p. A. Antoniuk
Utworzono: 08 czerwiec 2014

W dniu 2 czerwca 2014 roku w teatrze „Maska" w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie Internetowego Przeglądu Szkolnych Zespołów Teatralnych z terenu Podkarpacia. W tym niecodziennym wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klasy IVa, IVb oraz VIa naszej szkoły. W uroczystości tej uczestniczyli również dyrektorzy MZSzOI - Robert Guzik i Alicja Szepelak oraz nauczycielka języka polskiego Anna Antoniuk . Uczniowie naszej szkoły, którzy w ramach Przeglądu przygotowali pod kierunkiem nauczycieli Anny Antoniuk i Agnieszki Kmon spektakl pt. „Wolność" zajęli III miejsce wśród szkół podstawowych. Podczas spotkania otrzymali oni pamiątkowe dyplomy oraz wzięli udział w transmisji na żywo spektaklu „Na pełnym morzu" Sławomira Mrożka.