Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Legenda o choince

Wpisane przez: J. Sajdak
Utworzono: 05 styczeń 2015
Odsłony: 1504

Legenda o choince      Wspólne zuczniami klasy 2a przygotowaliśmy świąteczną inscenizację pt: "Legenda o choince". Na to przedstawienie, do naszej szkoły, zaprosiliśmy 17 grudnia 2014r. dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Krośniepod opieką Pani Kamili Liebner-Forc i Bernadety Byś–Dróżdż. Goście zgromadzili się w świątecznie udekorowanej sali, gdzie mogli podziwiać aktorskie poczynania swoich starszych kolegów. Dzieci z przejęciem odegrały swoje role i na koniec otrzymały zasłużone brawa.Przedszkolaki miały okazję przymierzyć stroje i wczuć się w wybraną przez siebie postać, obejrzały też klasę i szkołę . Na koniec wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę i złożyliśmy sobie życzenia przekazując gościom świąteczne stroiki. Dzieci otrzymały pamiątkowe choinki oraz książeczki przygotowane specjalnie na tę okazję przez Panie Dorotę Łasowską i Jolantę Sajdak. Wspólne spotkanie upłynęło w miłej i świątecznej atmosferze.

foto

Przewiń na górę