Koncert Noworoczny

Wpisane przez: p. Anna Antoniuk, p. Joanna Pająk-Cieśla
Utworzono: 29 styczeń 2016
Odsłony: 1137

1Dnia 29 stycznia odbył się „Noworoczny Koncert” dla uczniów. Celem koncertu była prezentacja zdolności i umiejętności artystycznych: wokalnych, instrumentalnych, tanecznych i recytatorskich uczniów z klas I – VI. Nad doborem repertuaru oraz szlifowaniem umiejętności czuwali nauczyciele nauczania zintegrowanego, muzyki, języka polskiego i angielskiego oraz plastyki. Koncert poprowadziły uczennice kl. VIc: Katarzyna Kasprzyk i Oliwia Jurczak.

Występowali uczniowie:

Soliści: Miłosz Pańczuk, Oliwia Fejkiel , Klaudia Kolanko, Katarzyna Janocha, Dominik Ukleja, Jan Prajsnar, Patrycja Zborowska, Gabriela Majka, Amelia Zipper, Michał Gorajski

Duety: Antonina Dmytryszyn i Natalia Adamek, Milena Miezin i Izabela Kokosza, Karolina Wójcik i Sandra Fejkiel, Kinga Małek i Karolina Kaleta, Aleks Szczepanik i Przemek Płatek, Jagoda Markowicz i Natalia Duda, Michella Nassisi i Wiktoria Kopacz

Trio wokalno - instrumentalne: Amelia Stapińska, Emilia Rachwał i Aleksandra Kalisz

Zespół wokalno - instrumentalny: Krzysztof Skiba i uczniowie z klasy Vd

Zespół wokalny M&M: uczniowie z klas IV - VI

Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało!

A. Antoniuk, R. Dumanowska, J. Pająk-Cieśla

foto

Przewiń na górę