VIII Otwarte Mistrzostwa Krosna w Pływaniu

Wpisane przez: Administrator
Utworzono: 21 listopad 2007

W dniu 14.11.2007r., na krytej pływalni przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5, odbyły się VIII Otwarte Mistrzostwa Krosna w Pływaniu. W zorganizowanych przez Klub Uczelniany AZS PWSZ w Krośnie i MOSiR Krosno zawodach, udział wzięło kilkaset osób – uczniów szkół krośnieńskich. Poza konkurencją (zgodnie z regulaminem zawodów) wystąpili też uczniowie sekcji prowadzonej przez Państwa Ciborowskich z Jasła. W tej imprezie, mocno zaznaczyli swoją obecność uczniowie MZSzOI. Mamy nadzieję, że to początek sukcesów bardzo dobrze zapowiadających się „pływaków” nowopowstałej klasy sportowej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie oraz ich starszych kolegów i koleżanek z MZSzOI pływających w sekcji „MOSiR Wodnik Krosno” i na SKSie w G3.