Konkurs informatyczny

Wpisane przez: Elżbieta Krzysztyniak, Janusz Juszczyk
     Zapraszamy wszystkich uczniów klas V i VI do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Informatycznym "Zimowe krajobrazy".  Aby wziąć udział w konkursie należy:
-  samodzielnie wykonać pracę w edytorze Paint o wielkości 18 cm x 15 cm i zapisać ją w formacie jpg,
- w terminie do 12 marca dostarczyć wykonaną pracę do nauczycieli informatyki (na płycie CD, lub przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w temacie wiadomości pisząc "Konkurs - Imię i Nazwisko"),
Praca konkursowa może być wykonana techniką fotomontażu, czyli wszystkie elementy pracy można "zapożyczyć" z innych rysunków i fotografii. Można także, narzędziami Painta dorysowywać w pracy własne elementy. Na zwycięzców konkursu czekają nagrody.