Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

,,Zdrowie tylko jedno mamy, więc o zdrowie zawsze dbamy”

Wpisane przez: p. Józefa Filar
Odsłony: 1034

30 maja 2017r. dzieci z grupy wiekowej klas drugich obejrzały inscenizację przygotowaną przez klasę II A,  pt. ,,W zdrowym ciele, zdrowy duch, wie to w szkole każdy zuch”. Promowała ona zdrowy styl życia.  Dzieci dowiedziały się, co należy robić, żeby być zdrowym: dbać o higienę osobistą, racjonalnie się odżywiać, dbać o zęby, uprawiać sport. W zachowaniu dobrego zdrowia ważne jest również wzajemna życzliwość i uprzejmość.

          Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki, w których przekazywały te ważne treści prozdrowotne. Przygotowały też piękne stroje i plakaty. Cała grupa na koniec zaśpiewała piosenkę pt. ,,Sałatka jarzynowa”.

Był to czas pełen miłych wrażeń.

Życzymy wszystkim dobrego zdrowia!

Przewiń na górę