,,Zdrowie tylko jedno mamy, więc o zdrowie zawsze dbamy”

Wpisane przez: p. Józefa Filar

30 maja 2017r. dzieci z grupy wiekowej klas drugich obejrzały inscenizację przygotowaną przez klasę II A,  pt. ,,W zdrowym ciele, zdrowy duch, wie to w szkole każdy zuch”. Promowała ona zdrowy styl życia.  Dzieci dowiedziały się, co należy robić, żeby być zdrowym: dbać o higienę osobistą, racjonalnie się odżywiać, dbać o zęby, uprawiać sport. W zachowaniu dobrego zdrowia ważne jest również wzajemna życzliwość i uprzejmość.

Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki, w których przekazywały te ważne treści prozdrowotne. Przygotowały też piękne stroje i plakaty. Cała grupa na koniec zaśpiewała piosenkę pt. ,,Sałatka jarzynowa”.

Był to czas pełen miłych wrażeń.

Życzymy wszystkim dobrego zdrowia!