Wspaniały występ drużyny FC MIDA

Wpisane przez: Rodzice

Kolejny wspaniały występ drużyny FC MIDA podczas III edycji Beniaminek Liga Kids. Po  wielu  niedzielnych zmaganiach i zaciętej  rywalizacji, drużyna reprezentowana głównie przez uczniów Szkoły Podstawowej Nr 14 w Krośnie, zajęła VIII miejsce w turnieju.

Skład drużyny: Szymon Krówka, Jakub Kustroń, Szymon Jurczyk, Igor Masłyk, Antek Cyrupa, Adam Rymar, Jakub Szuba, Filip Kalisz – wszyscy chłopcy to uczniowie klasy III b, Jakub Smalarz – III d oraz  Patryk Biskup – SP4.

Opiekunowie drużyny: Marcin Masłyk, Dawid Cyrupa