Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Wspaniały występ drużyny FC MIDA

Wpisane przez: Rodzice
Odsłony: 936

foto

Kolejny wspaniały występ drużyny FC MIDA podczas III edycji Beniaminek Liga Kids. Po  wielu  niedzielnych zmaganiach i zaciętej  rywalizacji, drużyna reprezentowana głównie przez uczniów Szkoły Podstawowej Nr 14 w Krośnie, zajęła VIII miejsce w turnieju.

Skład drużyny: Szymon Krówka, Jakub Kustroń, Szymon Jurczyk, Igor Masłyk, Antek Cyrupa, Adam Rymar, Jakub Szuba, Filip Kalisz – wszyscy chłopcy to uczniowie klasy III b, Jakub Smalarz – III d oraz  Patryk Biskup – SP4.

Opiekunowie drużyny: Marcin Masłyk, Dawid Cyrupa

Przewiń na górę