Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCA W POLSCE OCZAMI DZIECI

Wpisane przez: p. Jolanta Sajdak, p. Magdalena Urbańska
Odsłony: 881

kp1 copy„Cudze chwalicie swego nie znacie”
NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCA W POLSCE OCZAMI DZIECI.

4 czerwca 2018r., został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas drugich, którego celem było przedstawienie najpiękniejszego miejsca w Polsce i poszukanie o nim informacji w przewodnikach oraz albumach. Temat prac był podsumowaniem realizowa-nego w klasach materiału nauczania „Dzień Ziemi na co dzień”. Główną nagrodę zdobyła Amelia Śnigórska. Laureatami zostali: Natalia Drozd, Oliwia Bienia, Daria Kustroń, Jakub Śliwiński, Korneliusz Prajsnar, Natalia Bęben, Oliwier Buczek, Karol Jagiełło, Szymon Janiczek, Oliwia Uliasz i Natalia Zając.

Zapraszamy do obejrzenia zwycięskich prac na wystawie, znajdującej się na korytarzu szkolnym na II piętrze, a ich autorom gratulujemy.

k plastyczny

Przewiń na górę