NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCA W POLSCE OCZAMI DZIECI

Wpisane przez: p. Jolanta Sajdak, p. Magdalena Urbańska
Odsłony: 348

kp1 copy„Cudze chwalicie swego nie znacie”
NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCA W POLSCE OCZAMI DZIECI.

4 czerwca 2018r., został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas drugich, którego celem było przedstawienie najpiękniejszego miejsca w Polsce i poszukanie o nim informacji w przewodnikach oraz albumach. Temat prac był podsumowaniem realizowa-nego w klasach materiału nauczania „Dzień Ziemi na co dzień”. Główną nagrodę zdobyła Amelia Śnigórska. Laureatami zostali: Natalia Drozd, Oliwia Bienia, Daria Kustroń, Jakub Śliwiński, Korneliusz Prajsnar, Natalia Bęben, Oliwier Buczek, Karol Jagiełło, Szymon Janiczek, Oliwia Uliasz i Natalia Zając.

Zapraszamy do obejrzenia zwycięskich prac na wystawie, znajdującej się na korytarzu szkolnym na II piętrze, a ich autorom gratulujemy.

k plastyczny

Przewiń na górę