Andrzejki

Wpisane przez: p. Elżbieta Juszczyk
Odsłony: 434

andrzejki 830 listopada uczniowie klas drugich naszej szkoły uczestniczyli w zabawie andrzejkowej i poznawali swoją przyszłość. Tradycyjne wróżenie oraz tańce były doskonałą formą integracji. Od wróżek każdy mógł się dowiedzieć, jak na imię będzie mieć jego sympatia, co czeka go w niedalekiej przyszłości, jaki będzie wykonywać zawód, czy czeka go przygoda, podróż czy niespodzianka. Podczas wróżb co chwilę wybuchały okrzyki śmiechu, radości lub zawodu. Natomiast muzyka i taniec dawały okazję do wspólnej zabawy.

Dzięki wróżbom mogliśmy się dowiedzieć jacy jesteśmy, jakie będzie nasze życie, oraz co nas czeka wkrótce w szkole i w przyszłości. Nadając wróżbom magiczną moc przeplataliśmy je różnymi zaklęciami, choć wiedzieliśmy, że trzeba je traktować tylko jako żart i dobrą zabawę. Za rok znów będziemy zaklinać przyszłość bo to miłe i wesołe.

Czas spędzony razem szybko minął. Wszyscy zgodnie stwierdzili na podsumowanie, że takich spotkań powinno być więcej.

Radzie Rodziców bardzo dziękujemy za zorganizowanie zabawy i słodkich poczęstunków!

foto1

Przewiń na górę