Sukcesy matematyczne naszych uczniów

Wpisane przez: p. Jolanta Sajdak

1smW Mini Olimpiadzie Matematycznej dla uczniów klas trzecich, w tym roku, brało udział 19 uczniów z naszej szkoły.
Do drugiego etapu dostało się ośmioro dzieci: Natalia Drozd, Karol Jagiełło, Daria Kustroń, Kamil Rozpara, Bartosz Staroń, Amelia Śnigórska, Oliwia Uliasz, Jakub Zygmunt.

Laureatami zostali: Kamil Rozpara - II miejsce, Natalia Drozd i Daria Kustroń - wyróżnienia.

Bardzo cieszymy się z tak wysokich osiągnięć naszych uczniów, doceniamy trud, który włożyli w przygotowanie do konkursu i życzymy wszystkim wielu sukcesów w nauce.