Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Międzyszkolny konkurs recytatorski pt. „ Z Marią Konopnicką poznajemy świat”

Wpisane przez: p. Elżbieta Juszczyk
Odsłony: 484

5W czwartek 23 maja 2019 r. w rocznicę urodzin Marii Konopnickiej odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Krośnie międzyszkolny konkurs recytatorski pt. „ Z Marią Konopnicką poznajemy świat”.                                                                    

Po szkolnych eliminacjach do reprezentacji naszej szkoły zostały wybrane uczennice klasy II b- Agnieszka Hasiak i Daria Łobaza . Podczas konkursu uczennice recytowały wiersze Marii Konopnickiej: „A co wam śpiewać?” i  „Oj kłopoty! To nie żarty” oraz wzięły udział w konkursie wiedzy o autorce.

Daria Łobaza została nagrodzona wyróżnieniem. Gratulujemy!

foto

Przewiń na górę