Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Święta Bożego Narodzenia w naszej szkole

Wpisane przez: p. A. Rzegocka
Odsłony: 210

jaseka  Tradycją naszej szkoły stały się coroczne jasełka. Nie inaczej było i w tym roku. Dnia 20 grudnia odbyły się „bajkowe jasełka bożonarodzeniowe”. O dobrą zabawę i miłą atmosferę zadbali aktorzy z klasy I a i IV a. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa, szukających schronienia. Jednak to do Nich i małego Jezuska przybyli goście, w tym roku wyjątkowi i bardzo kolorowi: Jaś i Małgosia, Smerfy, Pszczółka Maja, Calineczka, Czerwony Kapturek, Pinokio, Rybak, Dziewczynka z zapałkami, Kopciuszek, Aniołowie i złożyli Dzieciątku pokłon. Przedstawienie obejrzeli uczniowie z klas I-IV wraz z wychowawcami. Mali aktorzy zostali wynagrodzeni brawami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

foto

Przewiń na górę