Szkolny klub gier planszowych „Pionki w grze”, zaprasza na grę MILIONERZY!

Wpisane przez: p. Jolanta Sajdak

Zapraszam do zabawy wszystkich, którzy lubią gry edukacyjne. Gra „Milionerzy” została przygotowana z myślą o uczniach klas 1-3, ale każdy może spróbować swoich sił. Jest to doskonała zabawa wymagająca od gracza wiedzy ogólnej , umiejętności opanowania emocji i logicznego myślenia podczas dokonywania wyboru odpowiedzi na pytania oraz uczciwości w przestrzeganiu zasad. W przygotowanej grze zostały przeniesione, niektóre charakterystyczne cechy oryginału - muzyka, koła ratunkowe, sposób odpowiedzi na pytania. Na drodze do wygranej stoi 15 pytań, na które musimy odpowiedzieć poprawnie, zaznaczając jedną z czterech opcji. W przeciwieństwie do pierwowzoru z telewizji, w tej wersji nie odpada się z gry popełniając błąd, można wrócić na start, gdy tylko ma się ochotę. Sprawdź czy Twoja wiedza jest warta milion? Życzę dobrej zabawy!

Grę możesz zagrać tutaj