„Jestem widoczny- jestem bezpieczny”

Wpisane przez: E. Juszczyk, M. Rodzeń, A. Kijowska, M. Sawicka-Jodłowska

W ramach realizowanego miejskiego programu „Jestem widoczny- jestem bezpieczny” w zakresie poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na drogach, a w szczególności zapewnienia bezpieczeństwa najmłodszym dzieciom w okresie jesienno- zimowym, 5 X  odbyło się w naszej szkole spotkanie edukacyjne. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie klas pierwszych oraz przedstawiciele organizatorów: Urzędu Miasta Krosna, Komendy Miejskiej Policji, Państwowej Straży Pożarnej i Straży Miejskiej w Krośnie.
Podczas spotkania uczniowie wysłuchali prelekcji z konkursami i obejrzeli przedstawienie o tematyce bezpieczeństwa. Wszyscy uczestnicy otrzymali akcesoria odblaskowe i kolorowanki o ruchu drogowym.