Zwierzęta domowe.

Wpisane przez: p. Ewa Dereniowska, p. K. szmyd

Na pewno większość z Was drogie Świetliki ma w domu lub w swoim najbliższym otoczeniu jakieś zwierzątko. Najczęściej są to: pieski, kotki, chomiki, myszki ale mogą też być kurki, konie i inne. Każde z tych zwierząt duże czy małe, dorosłe czy młode potrzebuje naszej uwagi i opieki. Zapewnijmy im dużo miłości, rodzinnego ciepła, wyżywienia a nawet wizyty u weterynarza gdy zajdzie taka potrzeba. A może poczytamy też o pieskach i kotkach i dowiemy się czegoś ciekawego, np., że: ,,PIES jest jedynym zwierzęciem na ziemi, który kocha mnie- człowieka bardziej niż siebie samego”. Krótko mówiąc, kochajmy, szanujmy i dbajmy o nasze zwierzęta- one na pewno się nam na swój sposób odwdzięczą, np. mruczeniem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.