Co słychać u Świetlicowych Skrzatów?

Wpisane przez: p. E. Dereniowska

swietlica wakacjeswietlica zasadyWrzesień to miesiąc, w którym to w naszej świetlicy zapoznajemy się ze sobą, zaznajamiamy się z regulaminem zasad i reguł. Od samego początku  staramy się tworzyć miłą i radosną atmosferę przyjazną każdemu dziecku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jest to czas na zabawy na podwórku, zajęcia edukacyjne, czytelnicze, plastyczne, sportowe, odrabianie zadań domowych i wiele, wiele innych.

Do zobaczenia w świetlicy!