Rajd Magurski Park Narodowy

Wpisane przez: p. Jerzy Guzek

magurski foto1Wyjazd do Magurskiego Parku Narodowego odbył się w dniach 24-26 października. W rajdzie brały udział klasy IV B i uczniowie klas VI.  W trakcie rajdu uczniowie mieli okazję wyjść na szczyt Baranie, uczestniczyć w ognisku integracyjnym, zwiedzić okolicę Krempnej  i poznać historię regionu.

W konkursie fotograficznym zwyciężyła praca Mileny Miezin z klasy IV A, 2 miejsce zajęła Patrycja Kmiotek, a 3 miejsce zajęła Jagoda Markowicz. Wyróżnienie przyznano Kindze Dybaś.

Konkurs wiedzy o Magurskim Parku Narodowym wygrał Kacper Czelny, 2 miejsce zajęła Natalia Duda, a 3 miejsce zajęli Alan Piwowar i Jakub Marszałek

Kliknij aby zobaczyć - Rajd Magurski Park Narodowy – foto

konkurs foto magurski0

konkurs foto magurski1