„Uczeń kupuje rozsądnie"

Wpisane przez: organizatorów: p. M. Pelczar, p. K. Rygiel-Hałucha, p. R. Nowak-Kogut
Odsłony: 1540

Nagrodzone praceW dniu 22 listopada 2013 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Uczeń kupuje rozsądnie". Celem konkursu była promocja świadomej i odpowiedzialnej konsumpcji oraz zapoznanie uczniów z zasadą sprawiedliwego handlu. Uczniowie naszej szkoły wykonali piękne plakaty, z których powstała wystawa pod hasłem „Uczeń kupuje rozsądnie- odpowiedzialna i świadoma konsumpcja".

I miejsce - Oliwia Wajda - klasa Vd,
II miejsce - Aleksandra Wacławska - klasa Vc,       
III miejsce - Mateysz Wojnar - klasa IVd.

Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie plastycznym „Uczeń kupuje rozsądnie". Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Przewiń na górę