Z życia szkoły

Na prośbę  Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, przekazujemy informację dotyczącą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej

„Nie zagubić talentu” otwórz

 

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

„Uczeń kupuje rozsądnie"

Wpisane przez: organizatorów: p. M. Pelczar, p. K. Rygiel-Hałucha, p. R. Nowak-Kogut
Odsłony: 1738

Nagrodzone praceW dniu 22 listopada 2013 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Uczeń kupuje rozsądnie". Celem konkursu była promocja świadomej i odpowiedzialnej konsumpcji oraz zapoznanie uczniów z zasadą sprawiedliwego handlu. Uczniowie naszej szkoły wykonali piękne plakaty, z których powstała wystawa pod hasłem „Uczeń kupuje rozsądnie- odpowiedzialna i świadoma konsumpcja".

I miejsce - Oliwia Wajda - klasa Vd,
II miejsce - Aleksandra Wacławska - klasa Vc,       
III miejsce - Mateysz Wojnar - klasa IVd.

Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie plastycznym „Uczeń kupuje rozsądnie". Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Przewiń na górę