Z życia szkoły

Szanowni Rodzice!

W związku z przywróceniem od 25 maja zajęć opiekuńczo-wychowawczych z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III oraz konsultacji na terenie szkoły ze wszystkich przedmiotów, w szczególności z tych przedmiotów, z których od 16 do18 czerwca będą zdawać egzamin ósmoklasisty i od 1 czerwca klas konsultacji ze wszystkich przedmiotów na terenie szkoły dla klas IV - VII przedstawiamy Państwu do zapoznania się z REGULAMI ORGANIZACJI ZAJĘĆ REWALIDACYJNYCH, EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ I KONSULTACJI w Szkole Podstawowej nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 wraz z załącznikami.

W celu umożliwienia Państwu skorzystania z opcji wypełnienia w domu oświadczenia rodziców (załącznik nr 1 do regulaminu) zamieszczamy go do pobrania w wersji WORD.

1) oświadczenie rodzica otwórz

2) oświadczenie pracownika otwórz

3) regulamin organizacji zajęć rewalidacyjnych otwórz

4) procedura na wypadek zakażenia otwórz

5) procedura utrzymania w czystości pomieszczeń otwórz

Wszystkie potrzebne dokumenty znajdziecie poniżej w Aktualnościach.

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Wizytówka programu

Wpisane przez: p. J. Guzek
Odsłony: 3028

Miejski Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Gimnazjum Nr 3 w Krośnie
realizuje projekt edukacyjny
Bezpieczna i przyjazna szkoła - projekty upowszechniające i wzmacniające wybrane działania bezpiecznej szkoły,
w szczególności projekty edukacyjne w gimnazjach
BEZPIECZNA I PRZYJAZNA SZKOŁA
w formie wspierania realizacji zadania publicznego przez
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W ramach projektu realizowane są następujące zadania:

 • {jgbox linktext:=[Zajęcia ze step aerobiku]|fcbgcolor:=[#103f5a]}Zajęcia ze step aerobiku.
  Zajęcia prowadzone są w każdy wtorek od 14.50 do 15.35 dla chętnych uczniów z gimnazjum. Od 15.45 do 16.30 dla nauczycieli. Zajęcia prowadzi pani R. Piekarska-Guzek..
  {/jgbox}

 • {jgbox linktext:=[„Dekalog zdrowego stylu życia"]|fcbgcolor:=[#103f5a]}„Dekalog zdrowego stylu życia".
  Zajęcia dla uczniów gimnazjum prowadzone przez p. B. Rysia, p. J. Mikuś i p. W. Borka. Zajęcia obejmują tematykę z zakresu udzielania pierwszej pomocy, zdrowego żywienia, stosowania używek, wpływu ruch na rozwój fizyczny oraz wiele innych zagadnień związanych ze zdrowym stylem życia.
  {/jgbox}

 • {jgbox linktext:=[Warsztaty dla rodziców]|fcbgcolor:=[#103f5a]}Warsztaty dla rodziców.
  ...
  {/jgbox}

 • {jgbox linktext:=[Obóz żeglarski połączony z programem „Drugie Dno"]|fcbgcolor:=[#103f5a]}Obóz żeglarski połączony z programem „Drugie Dno".
  W dniach 23-27.09 odbył się obóz żeglarski dla uczniów naszego Gimnazjum. W ramach wyjazdu, uczestnicy zapoznali się z teorią i praktyką żeglowania po jeziorze solińskim. Przez pięć dni uczniowie zapoznali się z zagadnieniami związanymi z budową jachtów, teorią żeglowania, meteorologią, zasadami poruszania się po akwenach wodnych i pracami bosmańskimi, czyli umiejętnością stosowania węzłów.
  {/jgbox}

  Galeria zdjęć
 • {jgbox linktext:=[Obóz narciarski połączony z programem „Moja decyzja".]|fcbgcolor:=[#103f5a]}Obóz narciarski połączony z programem „Moja decyzja".
  Obóz planowany jest na grudzień kiedy to pojawią się odpowiednie warunki narciarskie. Oprócz nauki jazdy na nartach zjazdowych planowana jest nauka jazdy na nartach biegowych. Szczegóły wkrótce
  {/jgbox}

 • {jgbox linktext:=[Zielona szkoła w Ośrodku Janczar.]|fcbgcolor:=[#103f5a]}Zielona szkoła w Ośrodku Janczar.
  Więcej informacji tutaj.
  {/jgbox}

Przewiń na górę