Wpisane przez: Administrator
www.dzieckowsieci.pl www.eduseek.interklasa.pl www.dzieci.pl  www.opiekun.pl. www.dzieci.org.pl www.dzieci.bci.pl www.diabetica.pl
Wpisane przez: Administrator
Bezpieczeństwo w sieci www.321internet.pl www.sieciaki.pl www.dzieckowsieci.pl www.saferinternet.pl Astronomia www.kopernik.pl www.gallery.astronet.pl  Przyroda www.junior.reporter.pl/przyroda www.foto-przyroda.pl/galeria.php www.geografia.com.pl Język polski www.ruczjak.webpark.pl www.www.cytaty.pl www.polska.pl www.dyktanda.net Słowniki www.sjp.pwn.plłownik języka polskiego www.slowniki.tejo.pl   Literatura Twórczość J.R.R.Tolkiena www.wladca.pl www.rivendell.aq.pl Harry Potter www....