Sukcesy sportowe 2014/15

Wpisane przez: Nauczyciele MZSzOI
Odsłony: 3427
Podium
"Powtórzyć sukces jest jeszcze trudniej niż odnieść go po raz pierwszy."


Margot Fonteyn
 Konkursy i zawody sportowe
 Nazwa konkursu
Etap
Uczeń
Miejsce
Opiekun
Mistrzostwa Jasła w pływaniu wojewódzkie Ilona Stachowicz
I miejsce
25m s.dowolny
I miejsce
50m s.grzbietowy
-
Kamil Stachowicz
I miejsce
25m s.dowolny
II miejsce
50m s.grzbietowy
-
Mistrzostwa Krosna w pływaniu z programu "Umiem pływać" miejski Ilona Stachowicz
II miejsce
25m s.dowolny
-
Kamil Stachowicz
I miejsce
25m s.dowolny
-
Maja Łukowska
III miejsce
25m s.dowolny
 
 XVII Mistrzostwa Podkarpacia
Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży
wojewódzki Oliwia Kieraś
III miejsce - kata 
-
V Turniej o Puchar Solny w Wieliczce
Karate Kyokushinkai Kan
ogólnopolski

Oliwia Kieraś
III miejsce - kata
kategoria 8 - 9 lat
-
Ilona Stachowicz
III miejsce - kumite
-
Maja Łukowska
III miejsce - kata
kat. 10-11 lat
-
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego
juniorek do lat 9
wojewódzki Katarzyna Uliasz
II miejsce
-
Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka miejski Maja Pilecka
II miejsce
25 m s. grzbietowym
-
Zawody Pływackie w ramach obchodów Dni Leska wojewódzki Ilona Stachowicz
III miejsce
50 m s.dowolny
-
Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży
Karate Shinkyokushin
wojewódzki Oliwia Kieraś
III miejsce - kata
-
Oliwia Kieraś
I miejsce - kata
II miejsce - kumite
-
Maja Łukowska
I miejsce - kata
-
Maja Łukowska
III miejsce - kumite
 -
Ilona Stachowicz
I miejsce - kumite
III miejsce - kata
 -
Kamil Stachowicz
II miejsce - kumite
-
Piłka koszykowa dziewcząt powiatowy I miejsce p. M. Baran
Piłka koszykowa chłopców I miejsce
Piłka ręczna dziewcząt II miejsce p. A. Jurczak
Piłka ręczna chłopców II miejsce p. J. Guzek
Piłka koszykowa dziewcząt rejonowy II miejsce p. M. Baran
Piłka koszykowa chłopców II miejsce
Tenis stołowy powiatowy III miejsce p. R. Piekarska-Guzek
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce dziewcząt wojewódzki I miejsce p. M. Baran
Zawody Pływackie w ramach obchodów
Dni Ziemi Ropczyckiej 
 okręgowy  Ilona Stachowicz
III miejsce
50 m s. motylkowym
-
Ilona Stachowicz
III miejsce
200 m s. dowolnym
 -
Kamil Stachowicz
III miejsce
50 m s. grzbietowym
-
V Otwarty Turniej Szachowy
Wiśniowa 2015
miejski Katarzyna Uliasz
VI miejsce
p. M. Lorens 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych powiatowy Katarzyna Uliasz
III miejsce
XV MTSz "Podkarpacka Szachownica" - Otwarte Mistrzostwa woj. Podkarpackiego wojewódzki Katarzyna Uliasz
II miejsce
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w szachach indywidualnych
Krosno 2015
powiatowy Katarzyna Uliasz
I miejsce
Otwarte Mistrzostwa Gorlic
w pływaniu
ogólnopolskie
(pozazwiązkowe)
Ilona Stachowicz
II miejsce
50m s. grzbietowy
-
Kamil Stachowicz
II miejsce
50m s. grzbietowy
-
Podkarpacka Liga Karate Shinkyokushin
dzieci i młodzieży 2015
Krosno
wojewódzki  Ilona Stachowicz
I miejsce kumite
III miejsce kata
-
Kamil Stachowicz
I miejsce kumite
 -
Amatorskie Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego - Olkusz
wojewódzki Apolonia Węgrzyn
II miejsce
25m s. dowolny
-
Grand Prix – Gorlice I rzut wojewódzki
(małopolskie i podkarpackie)
 
Apolonia Węgrzyn
I miejsce
50m s. klasyczny
    II miejsce
50m s. dowolny
    II miejsce
50m s. grzbietowy
 -
Grand Prix – Gorlice II rzut Apolonia Węgrzyn
I miejsce
50m s. klasyczny
   II miejsce
50m s. grzbietowy
   II miejsce
50m s. dowolny
 -
Ilona Stachowicz
III miejsce
50m s. grzbietowy
 -
Kamil Stachowicz
II miejsce
50m s. grzbietowy
 -
Grand Prix – Gorlice III rzut    Apolonia Węgrzyn
I miejsce
50m s. klasyczny
II miejsce
50m s. grzbietowy
II miejsce
50m s. dowolny
-
Ilona Stachowicz
III miejsce
50m s.grzbietowy 
-
 Kamil Stachowicz
II miejsce
50m s. grzbietowy
III miejsce
50m s.dowolny
-
Grand Prix – Gorlice IV rzut   Apolonia Węgrzyn
I miejsce
50m s. klasyczny
II miejsce
50m s. grzbietowy
II miejsce
50m s. dowolny 
-
 Ilona Stachowicz
II miejsce 50m
s.klasyczny
III miejsce
50m s.grzbietowy
 -
 Kamil Stachowicz
II miejsce 50m
s.grzbietowy
II miejsce
50m s.motylkowy
 -
Grand Prix – Gorlice
Podsumowanie Indywidualnej Ligi Pływackiej
Sezon 2014/2015  
 Apolonia Węgrzyn
II miejsce
 -
 Ilona Stachowicz
IV miejsce
 -
Kamil Stachowicz
IV miejsce 
 -
Międzynarodowe Otwarte
Mistrzostwa Mikołajkowe
w szachach
międzynarodowy Katarzyna Uliasz
III miejsce
p. M. Lorens
Podkarpacka Liga Karate Dzieci i Młodzieży
Podsumowanie Sezonu 2014
wojewódzki Kamil Stachowicz
III miejsce - kumite
-
III Mikołajkowy Turniej Szachowy miejski Katarzyna Uliasz
I miejsce
-
Zawody Pływackie
"Na Świętego Mikołaja"
miejski Julia Frankowicz
II miejsce
-
Ilona Stachowicz
II miejsce
-
Kamil Stachowicz
III miejsce
 -
Unihokej powiat K. Hrycenko,
K. Brzezińska,
J. Majewska,
K. Kuschel,
J. Szajna,
W. Raab,
N. Lipińska,
Z. Janowska,
A. Gromek,
K. Kurek
II miejsce
p. R. Piekarska
Szachy powiat K. Uliasz,
N. Penar,
K. Hryceńko,
D. Gazda
II miejsce
p. R. Piekarska
Indywidualne Mistrzostwa
w Lekkiejatletyce
powiat

S. Stefanik
II miejsce - skok w dal,
K. Brzezińska
II miejsce - bieg 60m,
T. Kluk
II miejsce - skok w dal,
P. Leniek
I miejsce - skok wzwyż
W. Wosiewicz
II miejsce - bieg 600m.

p. R.Piekarska,
p. A.Jurczak,
p. J.Guzek
wojewódzki P. Leniek
IX miejsce - skok wzwyż,
K. Brzezińska,
W. Wosiewicz,
S. Stefanik
Finaliści
Indywidualne biegi przełajowe wojewódzki A. Kossak,
A. Czaja
Finaliści
 
Unihokej powiat M. Jamka,
P. Leniek,
A. Polański,
K. Chwała,
K. Wajs,
T. Wilk,
K. Bargieł,
J. Florek,
D. Głowacki,
IV miejsce
p. J.Heimroth
Piłka ręczna powiat N. Łęcka,
O. Kumor,
N. Lipińska,
S. Stefanik,
A. Lorens,
Z. Janowska,
K. Kurek
A. Gromek,
I. Czelny,
P. Lichoń
II miejsce
p. A. Jurczak
Mikołajkowy Turniej Karate wojewódzki Oliwia Kieraś
I miejsce w kata
     -
Olga Zając
III miejsce w kata
Oliwia Kieraś
II miejsce w kumite
Zuzanna Gęborys
III miejsce
Ilona Stachowicz
III miejsce w kata
III miejsce w kumite
Kamil Stachowicz
I miejsce w kata
I miejsce w kumite
Ogólnopolski Turniej Karate ogólnopolski Ilona Stachowicz
III miejsce w kumite
    -
Kamil Stachowicz
I miejsce w kata
Oliwia Kieraś
III miejsce w kumite
Oliwia Kieraś
I miejsce w kata
Olga Zając
III miejsce w kata
Zawody Pływackie z okazji
Święta Niepodległości
wojewódzki Barbara Gonet
III miejsce
100m s. klasyczny
p. R. Guzik
Apolonia Węgrzyn
I miejsce s. grzbietowy
II miejsce s. klasyczny
I miejsce s. dowolny
Radosław Wolski
II miejsce
100m s. klasyczny
Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży
Karate 2014 Mielec
wojewódzki Ilona Stachowicz
III miejsce - kumite
-
Kamil Stachowicz
III miejsce - kumite
-
II Grand Prix Gminy Jedlicze
w biegach przełajowych
rejonowy Franciszek Kania
II miejsce
-
Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży
Karate 2014 Rzeszów
wojewódzki Kamil Stachowicz
II miejsce - kumite
 -
Maja Łukowska
III miejsce - kata
IV Międzynarodowy Turniej Szachowy
o Puchar Prezydenta Miasta Krosna
międzynarodowy Katarzyna Uliasz
III miejsce
p. M. Lorens
Mistrzostwa Polski Juniorów
w szachach błyskawicznych -
dziewczęta do lat 8
ogólnopolski Katarzyna Uliasz
X miejsce
XIV miejsce
V Letnie Grand Prix
z Ogródkiem Jordanowskim
kat. do lat 8
miejski Katarzyna Uliasz
II miejsce
Międzywojewódzkie Eliminacje do finałów
Mistrzostw Polski w Szachach
międzywojewódzki Katarzyna Uliasz
XVII miejsce
Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo
kat. wag. 53 kg
międzynarodowy Filip Bęben
I miejsce
-
Turniej Dzieci w Judo
"Judo day cup"
kat. wag. 49 kg
międzynarodowy Filip Bęben
I miejsce
-
Przewiń na górę