Propozycje zajęć na feriach

Wpisane przez: Nauczyciele
Utworzono: 16 styczeń 2017
Odsłony: 2037
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Polskich Olimpijczyków
Lp. Imię i nazwisko osoby prowadzącej Rodzaj zajęć Termin zajęć
1 Matylda Gronicka

- „English Cafe” – angielska kawiarenka – gry i zabawy przy poczęstunku + korespondencja z rówieśnikami ze szkół partnerskich,

- spotkania „Młody Olimpijczyk” przygotowania do konkursów przedmiotowych,

wtorki godz.10.30 – 12.00 (s.16)

wtorki godz. 12.00 – 13.00 (s.16)

2 Sebastian Staroń „Maraton z językiem angielskim” – rozumienie ze słuchu i konwersacja poniedziałek godz. 9.00 – 12.00
3 Renata Dumanowska Gry i zabawy historyczne środa 25.01 godz. 9.00 – 11.00
4 Piotr Sęk Gry planszowe poniedziałek 16 i 23.01 godz. 11.00 – 13.00 (s.110)
5

Renata Nowak

Małgorzata Lorenc

„Winter holidays” – zajęcia z języka angielskiego i zabawy/gry integracyjne środa 18.01 i 25.01 godz. 9.00 – 11.00 (s.11)
6

Małgorzata Rodzeń

Waldemar Rodzeń

Origami środa 18.01 godz.11.30 – 13.00
7 Olga Baran Zajęcia sportowe: „Z piłką na wesoło” miniturniej

środa 25.01 godz.9.00 – 11.00

czwartek 26.01 godz. 9.00 – 11.00

8 Małgorzata Zych Rysujemy i malujemy – zajęcia plastyczne poniedziałek 16.01 godz. 11.00 – 13.00
9 Małgorzata Wach Gry i zabawy zuchowe piątek 20.01 godz. 10.00 – 12.00
10 Arleta Bałaban Zajęcia plastyczne środa 18.01 godz. 9.00 – 11.00
11

Agnieszka Jurczak

Olga Baran

Zajęcia sportowe dla przedszkolaków

poniedziałek godz. 10.30 – 12.00

wtorek godz. 10.30 – 12.00

12 Marzena Czepiel Gry i zabawy matematyczne piątek 27.01 godz.8.00 – 9.30
13 Marzena Pelczar Gry i zabawy z tablicą interaktywną piątek 20.01 godz. 10.00 – 11.00
14 Anna Antoniuk

- Dodatkowe zajęcia z uczniami obcokrajowcami

- Koło dziennikarskie

16.01 godz. 9.30 – 10.30

16.01 godz. 10.30 – 11.30

15 Tomasz Przybyła Pierwsza pomoc przedmedyczna

16.01 godz. 10.30 – 13.00

17.01 godz. 11.30 – 13.00

16 Elżbieta Juszczyk Zajęcia – „Quiz o Europie” 18.01 godz. 11.00 – 13.00
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 im. Polskich Olimpijczyków
17 Marta Hanus Przygotowanie do egzaminu kl. III e 24,27. 01.2017r./ godz. 10.00/ sala 156
18 Brygida Szmyd Przygotowanie do egzaminu kl. III b 24.01.2017r./ sala 153
19 Agnieszka Zajdel Przygotowanie do egzaminu kl. III b, III d 23.01.2017r./ godz. 11.00
20 Beata Ślączka Przygotowanie do egzaminu kl. III b, III d 23.01.2017r./godz. 9.30
21 Agnieszka Oczoś Przygotowanie do egzaminu kl. III e 17.01.2017r/ godz. 10.30
22 Dorota Dynowska Przygotowanie do egzaminu kl. III e 17.01.2017r. / godz. 9.00
23 Anna Burek Przygotowanie do egzaminu kl. III a,  III c 17.01.2017r. /godz. 11.30
24 Agata Jaworska Przygotowanie do egzaminu kl. III d, III e  
25 Hanna Ungeheuer Przygotowanie do egzaminu kl. III d, III c 18.01.2017r. /godz. 9.00/ sala 55
26 Piotr Lawera Przygotowanie do egzaminu kl. III 17,19.01.2017r./godz. 9.30
27 Katarzyna Deptuch „Gra dydaktyczna z chemii” (wykorzystanie pomocy wykonanych przez uczniów na zajęciach 16.01.2017r. /godz. 10.00/ sala 256
28 Katarzyna Omachel-Cmok Przygotowanie do egzaminu kl. III b 17.01.2017r./ godz. 11.00
29 Janina Kozioł Spotkanie z literaturą kl. II c 16.01.2017./ godz. 10.00
30 Cecylia Kafel Zajęcia z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych 16.01.2017 /godz. 9.30
Przewiń na górę