Zajęcia w ramach projektu pn. „Upowszechnianie sportów zimowych wśród uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Miasto Krosno”

Wpisane przez: Sekretariat
Utworzono: 21 styczeń 2019

Gmina Miasto Krosno zaprasza na bezpłatne zajęcia dla uczniów z klas I - VIII krośnieńskich szkół podstawowych realizowane w ramach projektu pn. „Upowszechnianie sportów zimowych wśród uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Miasto Krosno”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Funduszu Zajęć Sportowych Ministerstwa Sportu i Edukacji. W ramach jego realizacji ostanie utworzone 13 grup po 10 osób, w tym: 5 grup narciarstwa zjazdowego, 3 grupy narciarstwa biegowe oraz 5 grup łyżwiarskich. Zajęcia odbywać będą się w terminie od 26.01.2019 r. do 02.04 2019 r. na wyciągu narciarskim w Czarnorzekach (w przypadku niekorzystnych warunków – wyciągu narciarskim w Chyrowej), trasach biegowych w Czarnorzekach oraz na krytym lodowisku przy ul. Bursaki w Krośnie. Wszystkie zajęcia realizowane w ramach projektu są bezpłatne. Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie przekazany po utworzeniu się wszystkich grup oraz będzie uzależniony od panujących warunków atmosferycznych (nie dotyczy to zajęć na lodowisku).

Poniżej przedstawiamy harmonogram, regulamin oraz oświadczenia dla rodziców.

Zgłoszenia na zajęcia wraz z oświadczenia rodziców będą przyjmowane w Szkole Podstawowej nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie, ul. Wojska Polskiego 45, 38-400 Krosno.

Szczegółowy harmonogram zostanie udostępniony po utworzeniu wszystkich grup na stronie www.krosno.pl

Organizator zapewnia wszystkim uczestnikom bilety wstępu na obiekty oraz dojazd (wyciąg narciarski w Czarnorzekach, wyciąg narciarski w Chyrowej, trasy biegowe w Czarnorzekach) oraz sprzęt do narciarstwa biegowego (o ile będzie możliwość dopasowania rozmiaru do potencjalnego uczestnika). Po stronie rodziców pozostaje zapewnienie sprzętu do narciarstwa zjazdowego (ewentualnie biegowego), łyżew oraz dostarczenie dzieci na miejsce zbiórki odjazdu na zajęcia (w przypadku narciarstwa zjazdowego i biegowego) lub do miejsca zajęć (lodowisko).

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:

- 13 47 43 335

Natomiast informację o ilości wolnych miejsc na poszczególne zajęcia pod numerem telefonu:

- 13 474 39 40