ZAPRASZAMY DO KRAINY SPORTOWEJ SZCZĘŚLIWOŚCI!

Wpisane przez: E. Juszczyk, M. Rodzeń, M. Urbańska, A. Kijowska, W. Rodzeń
Utworzono: 12 luty 2021
Odsłony: 1159

dyplom

W dniach od 10 grudnia 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. odbywał się, zorganizowany przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej Szkoły Podstawowej nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie, MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY pod hasłem „Mój sport - hobby małego krośnianina". Konkurs został objęty honorowym patronatem  Zastępcy Prezydenta Miasta Krosna - Bronisława Barana oraz Dyrekcji Szkoły. Jego przedmiotem było wykonanie tematycznej pracy plastycznej, a celem pobudzenie i wspieranie indywidualnych planów oraz ambicji sportowych wśród najmłodszych uczniów i dzieci z krośnieńskich  przedszkoli.

Na konkurs wpłynęły 92 prace, na których dzieci w niezwykle zachwycający sposób przedstawiły szerokie zainteresowanie różnorodnymi dziedzinami sportu. Za pomocą bardzo ciekawych technik plastycznych (collage, wycinanka) zobrazowały swoje sportowe pasje. Jury bardzo wysoko oceniło prace małych artystów i przyznało 41 tytułów - Laureata konkursu.  Przy ocenie brano pod uwagę realizację tematu, samodzielność, estetykę wykonania prac oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Nagrodzone dzieci z krośnieńskich przedszkoli:

DOBRZAŃSKA EMILIA, JASKÓŁKA JULIA, PIOTROWSKA BARBARA, SZOPA ELŻBIETA, ZAREMBA MARIA, PELC ZOFIA, TENETA LUIZA, KASPRZYK MAJA, GONET MARTA, BABIARZ MILAN, BARAN JAKUB, MIELNIK MARTYNA, OPIOŁA EMILIA, MAŚLANKA NIKOLA, JAWORSKI TYMOTEUSZ.

Nagrodzeni uczniowie z klas I-III:

CHROBAK MARTYNA, PENAR SZYMON, JAKIEŁA BARTOSZ, WOLF MICHAŁ, WOLF SZYMON, DUSZA ANTONI, ŚMIGIEL MILENA, FARYJ LAURA, WOLNY IZABELA, KURDZIEL MAJA, KURDZIEL NATALIA, RYSZ LENA, WIŚNIEWSKA JULIA, FRĄCZKIEWICZ JAGODA, NIZIOŁEK ANNA, JAKIEŁA PATRYCJA, IBRAHIM TAHER, SOLIŃSKI LUDWIK, JUCHA ZUZANNA, LESZCZYŃSKA MAJA, CZAJA PAULINA, MASŁOWSKA SANDRA, RYBKA NIKODEM, KMIOTEK ALEKSANDRA, DŁUGOSZ JULIA, WANAT ZOFIA.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom  i dziękujemy za pracę opiekunom. Życząc dalszych sukcesów zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Ze względu na pandemię nagrody oraz dyplomy dla laureatów przekazano bezpośrednio do placówek.

Nagrodzone prace można oglądać na wystawie w holu SP14 w Krośnie oraz w galerii zdjęć na stronie internetowej szkoły  i na Facebooku  SP 14.

foto

Przewiń na górę