Debata uczniów w ramach projektu Responsible Nature Explorer

Wpisane przez: p. K. Omachel-Cmok
Utworzono: 19 grudzień 2021

Czy zastanawialiście się kiedyś jaki ślad węglowy po sobie zostawiamy? A my ( uczniowie kl. 7a i 7b ) tak!

17 grudnia 2021 braliśmy udział w konferencji ekologicznej, podczas której poruszaliśmy kwestie fast fashion, wpływu CO2 na nasze organizmy, sposób pozyskiwania energii, zmian w ekosystemach spowodowanych ludzką aktywnością. Trójka uczniów: Marysia Sabik i Rafał Śnigórski z kl. 8d i Maks Zduń z kl. 8b byli naszymi „ekspertami”, którym my - „dziennikarze” zadawaliśmy pytania. A wszystko ramach międzynarodowego polsko-włoskiego-portugalskiego-niemieckiego-greckiego projektu „Responsible Nature Explorer”.