Zbiórka dla zwierząt w ramach europejskiego projektu "Przyjaciele zwierząt"

Wpisane przez: p. J. Pająk-Cieśla
Utworzono: 22 styczeń 2022

plakat zbiorka dla zwierzatW ramach Europejskiego Korpusu Solidarności Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Krośnie realizuje projekt „Przyjaciele zwierząt”. Ma na celu pomoc porzuconym zwierzętom, głównie psom i kotom przebywającym w schroniskach w Krośnie. W trakcie trwania całego projektu grupa inicjatywna będzie realizować następujące przedsięwzięcia: pomoc w opiece nad zwierzętami przebywającymi w schronisku, wykonanie bud oraz legowisk dla zwierząt, zbiórka karmy, środków czystości, zaprojektowanie ulotki zachęcającej do adopcji zwierząt oraz warsztaty i prelekcje o formach pomocy zwierzętom.

Zbiórka trafi do Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt OTOZ Animals w Krośnie oraz Krośnieńskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt.

W naszej szkole zbiórkę prowadzimy do dnia 11 lutego. Zapraszamy do udziału!