Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Zbiórka dla zwierząt w ramach europejskiego projektu "Przyjaciele zwierząt"

Wpisane przez: p. J. Pająk-Cieśla
Utworzono: 22 styczeń 2022
Odsłony: 152

plakat zbiorka dla zwierzatW ramach Europejskiego Korpusu Solidarności Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Krośnie realizuje projekt „Przyjaciele zwierząt”. Ma na celu pomoc porzuconym zwierzętom, głównie psom i kotom przebywającym w schroniskach w Krośnie. W trakcie trwania całego projektu grupa inicjatywna będzie realizować następujące przedsięwzięcia: pomoc w opiece nad zwierzętami przebywającymi w schronisku, wykonanie bud oraz legowisk dla zwierząt, zbiórka karmy, środków czystości, zaprojektowanie ulotki zachęcającej do adopcji zwierząt oraz warsztaty i prelekcje o formach pomocy zwierzętom.

Zbiórka trafi do Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt OTOZ Animals w Krośnie oraz Krośnieńskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt.

W naszej szkole zbiórkę prowadzimy do dnia 11 lutego. Zapraszamy do udziału!

Przewiń na górę