Szkolny Konkurs Wiedzy „O chorobie AIDS” - wyniki

Wpisane przez: nauczyciel biologii
Utworzono: 08 maj 2022

aidsW ramach realizacji zadań Szkolnego Koła PCK, w kwietniu dla uczniów klas VII został zorganizowany Szkolny Konkurs Wiedzy : „O chorobie AIDS”.

Celem konkursu było uświadomienie uczniom, że wiedza o tej chorobie jest istotnym elementem w profilaktyce zakażeń HIV i chorób przenoszonych drogą płciową, rozwijanie znajomości konsekwencji z nią związanych, kształtowanie postawy akceptacji wobec osób zakażonych wirusem HIV
i chorych na AIDS oraz zwrócenie uwagi na bezpieczne zachowania chroniące przed zakażeniami.

ZWYCIĘZCAMI KONKURSU ZOSTALI:

• I miejsce: Antonina D. z klasy VII d