Tak rozwijam skrzydła czyli pokaz uczniowskich talentów. Podsumowanie.

Wpisane przez: p. A. Miezin, p. M. Kokosza
Utworzono: 12 styczeń 2023
Odsłony: 340

talent18Kontynuacja  grudniowego przedsięwzięcia - prezentacji talentów naszych uczniów miała miejsce 11 stycznia b.r. Do konkursu przystąpiło kolejnych 20 uczestników. Pokazy oceniało jury, do którego zaprosiliśmy zespół starszych uczniów z Samorządu Szkolnego. Pokaz talentów okazał się prawdziwą ucztą artystyczną. Ogromna różnorodność występów: taniec, występy wokalne, instrumentalne: flet, gitara, recytacja wiersza oraz prezentacje zdolności prac plastycznych, grafika, malarstwo, pokaz szydełkowania. Nie mogło zabraknąć pokazów umiejętności sportowych – piłki nożnej. Uczestnicy pięknie i niezwykle dojrzale  opowiadali o sobie i o swojej pracy nad osiągnięciami. Występy jeszcze raz pokazały jak bardzo utalentowanych i pracowitych mamy uczniów. Jednocześnie wierzymy, że będą inspiracją dla innych w poszukiwaniu własnego hobby i pasji. Bardzo dziękujemy uczniom za odwagę i doskonałe występy, a rodzicom i nauczycielom za wsparcie i motywowanie dzieci.

 Przedstawiciele szkolnego Samorządu Uczniowskiego wybrali najlepszych, przyznając nagrodę i wyróżnienia:

Nagroda Główna - Alicja Pęcak kl. 3b – prace plastyczne, śpiew  

Wyróżnienia:

Adrian Guzik kl. 1b – recytacja wiersza

Vladzia Leskiv kl. 3a – gra na flecie

Wiktoria Chrobak, Antonii Ludwa  kl. 3a – taniec towarzyski

Mateusz Jagiełło kl. 1c – gra na gitarze

Izabela Wolny kl. 3c - śpiew

foto1Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za udział!

Przewiń na górę