Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Policyjne wtorki z profilaktyką

Wpisane przez: p. A. Bazan
Utworzono: 22 maj 2023
Odsłony: 89

 policja216 maja 2023 roku uczniowie klasy 7 a i 7 b wzięli udział w spotkaniu, którego celem było podniesienie poziomu świadomości prawnej młodzieży, uwrażliwianie na zagrożenia wynikające ze stosowania środków odurzających oraz promowanie odpowiedzialnych zachowań podczas korzystania z internetowych platform społecznościowych. Uczniowie dowiedzieli się m.in. o czyhających na nich zagrożeniach w sieci oraz konsekwencjach prawnych nieodpowiednich zachowań. Mogli również zaobserwować, jak wygląda praca technika kryminalistyki na miejscu przestępstwa oraz przyjrzeć się z bliska elementom wyposażenia policjantów zwalczających przestępczość stadionową.   

foto1

Przewiń na górę