Tworzymy klasę 4 sportową o profilu pływanie i koszykówka

Wpisane przez: sekretariat
Utworzono: 06 luty 2024
Odsłony: 380

koszykowkaplywanie

Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi w Krośnie ogłasza nabór do 4 klasy z ROZSZERZONYM PROGRAMEM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO.

Drogi Rodzicu! Jeśli zależy Ci na zdrowiu twego dziecka, to nie ma lepszego wyboru niż SP14.

Tutaj pod czujnym okiem naszej kadry, uczniowie rozwijają się wszechstronnie w nowoczesnej placówce.

Ważne jest, by rozwój intelektualny i fizyczny dziecka szedł w parze i taką szansę daje klasa o tym profilu. Korzyści jest tak wiele, że nie wystarczy miejsca by je wymienić, ale jak mówi instruktorka Joelle Jolly: „Zaszczepienie w dziecku upodobania do sportu i ruchu to świetne rozwiązanie, by uchronić je przed zagrożeniami cywilizacyjnymi i nauczyć zdrowego stylu życia. Jeśli przyzwyczai się do ćwiczeń od wczesnych lat, będzie też chętniej uprawiać sport jako nastolatek i dorosły. Będzie to częścią jego kultury”.

Deklarację i wniosek, które znajdują się poniżej w linku, należy wydrukować, wypełnić i złożyć w sekretariacie naszej szkoły od 19 do 23 lutego .

https://1drv.ms/f/s!Alk-EbwF4lzbgZAsAgJ5u8g-Wx_zdw?e=JGT9M2

Zapraszamy!

Przewiń na górę