"Pamiętajcie o ogrodach"

Wpisane przez: m. Zych
Utworzono: 13 czerwiec 2015

Pamiętajmy o ogrodach      12 czerwca w południe, w Biurze Wystaw Artystycznych w Krośnie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XX edycji Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Pamiętajcie o ogrodach”. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, wpłynęło blisko 600 prac z 60-ciu różnych placówek – gimnazjów, szkół podstawowych i przedszkoli województwa podkarpackiego. Jury postanowiło przyznać 10 równorzędnych nagród, w tym nagrodzona została praca uczennicy klasy 6b Jagody Szajny (fot 1). Wśród wyróżnionych znajdują się również uczennice naszej szkoły – z klasy 5d Dorota Piejko (fot. 2) i z klasy 6d Dominika Kłak (fot.3). Szczegółowe informacje o wynikach są tutaj. Nagrodzone i wyróżnione prace wystawiane są w Galerii Sztuki BWA w Krośnie, w dniach od 9 do 26 czerwca 2015 roku. Serdecznie zapraszamy!