Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Konkurs Eduinspiracje 2015

Wpisane przez: A. Szepelak
Utworzono: 08 lipiec 2015
Odsłony: 1924

nominacja2015      Miejski Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Krośnie w roku szkolnym 2014/2015 realizował projekt "Od tablicy do tabletu, szlakiem zabytków UNESCO Norwegii i Polski". Nasz projekt i zaangażowanie zostało zauważone i docenione przez organizacje zajmujące się rozwojem edukacji w całym kraju, otrzymaliśmy bowiem nominację do nagrody EDUinspiracje 2015, w prestiżowym konkursie organizowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, Narodową Agencję Programu Erasmus+. Konkurs EDUinspiracje 2015 jest realizowany pod hasłem: "Dobry rezultat - trwałe oddziaływanie". Jego celem jest wyłonienie najbardziej wartościowych projektów, szczególnie w zakresie upowszechniania rezultatów i dzielenia się swoim doświadczeniem i sukcesem z innymi.

Przewiń na górę