Szkolny Konkurs Plastyczny „Urodziny Misia”

Wpisane przez: p. A. Żywiec, p. M. Kokosza, p. A. Kijowska
Utworzono: 04 listopad 2015

1W dniu 30 października 2015r. zakończył się w naszej szkole trwający prawie cały miesiąc konkurs plastyczny  z okazji  Światowego Dnia Kubusia Puchatka. Konkurs wrósł w tradycję kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom. Organizatorzy mieli ręce pełne roboty.

W konkursie udział wzięło udział ponad 70 uczniów z klas 1-3. Przy ocenie brano pod uwagę zgodność z tematyką konkursu, technikę pracy, wyobraźnię, samodzielność, estetykę wykonania oraz ogólne wrażenie artystyczne.  Poziom był bardzo wysoki, przyznano dwie nagrody główne, cztery miejsca drugie, cztery trzecie oraz 13 wyróżnień.  Uczniowie otrzymali pamiątkowe  książki, przybory do rysowania i maskotki,  a wszyscy uczestnicy  dyplomy.

I Nagroda:

Patrycja Kielar Ia

Bartosz Jagiełło Ie

Justyna Wolska IIe

Dziękujemy wszystkim za  wspieranie inicjatywy konkursu i pomoc w jego realizacji. Serdecznie gratulujemy uczniom i dziękujemy za pracę opiekunom. Życząc dalszych sukcesów zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach artystycznych.

Organizatorzy konkursu:

Marta Kokosza