Szkolny Konkurs Kolęd i Pieśni Świątecznych

Wpisane przez: p. Joanna Pająk- Cieśla
Utworzono: 11 styczeń 2016

11

Kolejna edycja „Szkolnego Konkursu Kolęd i Pieśni Świątecznych” odbyła się 18 grudnia 2015r. Celem konkursu była popularyzacja kolęd i promocja uzdolnionych muzycznie dzieci. Wykonawcy konkursu podzieleni na 2 kategorie wiekowe - kl. I-III i IV-VI, wystąpili solo, w duecie lub zespołowo. Spośród 50 uczestników, jury w osobach: Marzeny Pelczar, Katarzyny Szmyd i Mariusza Hejnara nagrodziło następujących laureatów:

W kategorii solista, kl. I - III: I miejsce - Aleks Szczepanik, II miejsce -Amelia Zipper, III miejsce -Michał Gorajski, wyróżnienie - Emilia Misiewicz, Julia Kołodziejczyk, Weronika Surowiec;

W kategorii duet i zespół, kl. I - III: I miejsce - Natalia Adamek, Nikola Skok i Antonina Dmytryszyn, II miejsce - Natalia Pelczar, Amelia Paczosa, Izabela Leśniowska, Dominika Śmietana, III miejsce - Izabela Kokosza, Milena Miezin;

W kategorii solista, kl. IV - VI: I miejsce - Miłosz Pańczuk, II miejsce - Patrycja Zborowska, III miejsce - Agata Majchrowicz, wyróżnienie - Klaudia Kolanko, Nina Czarnowska;

W kategorii duet i zespół, kl. IV - VI: I miejsce - Julia Kobiałka i Nikola Kochanowicz, II miejsce - Sandra Fejkiel i Karolina Wójcik.

Wszyscy pięknie śpiewali, a publiczność - rówieśnicy z klas - dobrze się bawili. Do zobaczenia w przyszłym roku!

J. Pająk - Cieśla