Wizyta w Ośrodku Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczym w Krośnie

Wpisane przez: p. Ela Juszczyk, p. Ewa Dereniowska
Utworzono: 05 luty 2016

26 stycznia uczniowie klasy  II d i II e wraz z wychowawcami- p. E Dereniowską i p. E. Juszczyk odwiedzili Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy w Krośnie.

obrazDzieci obejrzały „Jasełka” przedstawione przez wychowanków ośrodka. Młodzi aktorzy swoją grą i zaangażowaniem dostarczyli nam wielu wzruszeń i pozytywnych emocji.

Uczniowie klasy II d i II e po raz drugi przyjęli zaproszenie do odwiedzenia wychowanków ośrodka. Pierwszy spektakl pt. „Kapral Wojtek Miś” dostarczył nam również niezapomnianych przeżyć. Gra aktorska, efekty dźwiękowe i muzyka wprowadzała widza w niesamowity nastrój wojennych dni.

Podziwiamy wielką pracę i trud dzieci  i wychowawców włożony w przygotowanie przedstawień.

obraz1