Srebrni medaliści

Wpisane przez: p. Dorota Łasowska
Utworzono: 02 listopad 2016
Odsłony: 1740

beniaminek1

Zakończyła się pierwsza edycja „Beniaminek Kids Ligi”. Po kilku tygodniach rozgrywek piłki nożnej, w której brały udział drużyny klubowe, szkolne, klasowe, na boisku Hali Krosno spotkało się ponad 20 zespołów.

Drużyna piłki nożnej FC MIDA w składzie:  Szymon Krówka kl. II b, Jakub Kustroń kl IIb, Antek Cyrupa kl. IIb, Szymon Jurczyk kl. IIb, Adam Rymar kl. IIb, Igor Masłyk kl. IIb, Jakub Smalarz kl. IId – uczniowie naszej szkoły oraz Patryk Biskup i Witek Trybus, pod okiem trenerów: Pana Marcina Masłyka  (tata Igora) oraz Pana Dawida Cyrupy (tata Antka) w rozgrywkach Beniaminek Kids Ligi w klasyfikacji końcowej w kategorii 2009 i młodsi, zdobyła puchar i srebrny medal.

Rodzice dzieci biorących udział w turnieju, dziękują panu dyrektorowi Robertowi Guzikowi za udostępnienie sali gimnastycznej na cotygodniowe treningi, które w znacznej mierze przyczyniły się do sukcesu chłopców.

Wszystkim zawodnikom z FC MIDA, trenerom i Rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej o wydarzeniu czytaj na stronie https://www.terazkrosno.pl/wiadomosci/3992-znamy-zwyciezcow-beniaminek-kids-ligi

foto

Przewiń na górę