Świąteczne warsztaty plastyczne

Wpisane przez: p. Justyna Krupa

warsztaty plastyczne7

Coroczne przedświąteczne warsztaty organizowane w naszej szkole przeniosły się w minioną niedzielę na krośnieński rynek. Wspólnymi siłami z Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza i Środowiskowym Domem Samopomocy pomagaliśmy tworzyć piękne świąteczne ozdoby. Wspólne tworzenie pamiątek było okazją do rodzinnego i wesołego spędzenia czasu z bliskimi.

Pomimo mroźnej pogody chętnych rąk do pracy nie brakowało. W ogrzewanym namiocie pracy twórczej oddały się zarówno dzieci jak i dorośli a dla tych, którym brakowało czasu na malowanie przygotowaliśmy gotowe zawieszki, anioły czy lampiony, przygotowane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Figurki z masy solnej, gliny i gipsu z pewnością sprawdzą się jako piękne prezenty pod świątecznym drzewkiem.