Bal karnawałowy klas I –III

Wpisane przez: p. Arleta Bałaban
Odsłony: 1892

611 stycznia 2017r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. W szkole zaroiło się od  piratów, rycerzy, kowbojów,  klaunów, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki, smoki, diabły, lwy, krokodyle, motyle, biedronki i różne inne stwory i dziwadła... Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. W przerwie w klasach dzieci miały przygotowany słodki poczęstunek i napoje przez rodziców.  Wszyscy bawili się znakomicie przy ulubionej muzyce, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom.

Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. 

 

foto

Przewiń na górę