Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Wielkanocne rymowanki

Wpisane przez: p. Małgorzata Rodzeń
Odsłony: 1141

rymowanki 12Sześcioosobowa reprezentacja klas pierwszych w składzie: Julia Taszycka, Gabrysia Wacek, Agnieszka Hasiak, Maksymilian Pałys, Oliwia Józefczyk, Anna Małecka wzięła udział w miejskim konkursie recytatorskim „Wiosenne rymowanki” organizowanym przez Krośnieńską Bibliotekę Publiczną –Oddział dla Dzieci.

Pierwszaki wspaniale pokazały swoje talenty recytatorskie popisując się dobrą dykcją, opanowaniem tremy i wyjątkowymi strojami akcentującymi tradycje wielkanocne i wiosnę. Wyróżnienie zdobyła Oliwia Józefczyk.

foto

Przewiń na górę