Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Sportowe sukcesy Kuby

Wpisane przez: p. Dorota Łasowska
Odsłony: 1100

siatkarzeJakub Kustroń, uczeń klasy III b, rozwija swoje zainteresowania i zdolności trenując piłkę siatkową w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Krośnie. W bieżącym roku szkolnym Kuba, wraz z drużyną, odniósł wspaniałe sukcesy. Należą do nich: I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Minisiatkówce Chłopców, II miejsce w Igrzyskach Rejonowych, VI miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Chłopców. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Kuba jest najmłodszym zawodnikiem w drużynie. Jego koledzy to uczniowie klasy VI!

Warto wspomnieć o innym talencie Jakuba. Otóż, w ubiegłym roku szkolnym nasz uczeń brał udział w wielu wysokich rangą zawodach pływackich i zdobył: III miejsce
w międzynarodowych
mistrzostwach Jasła w pływaniu (25 m stylem dowolnym i 50 m stylem klasycznym), IV miejsce w południowo podkarpackiej lidze w pływaniu (25 m stylem klasycznym), III miejsce w południowo podkarpackiej lidze w pływaniu (sztafeta 4 x 25 m stylem dowolnym), udział w Trzecim Nocnym Charytatywnym Maratonie Pływackim.

Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Foto źródło https://www.facebook.com/czternastkakrosno/photos/a.1588136821400148.1073741828.1580034532210377/2073271619553330/?type=3&theater

siatkarze

Przewiń na górę