Poszukiwacze zaginionych baterii- klasy I-III

Wpisane przez: p. Ewa Dereniowska, p. Joanna Pelczar
W naszej szkole przez cały rok szkolny prowadziliśmy zbiórkę zużytych baterii. Dzieci bardzo chętnie włączyły się w tą akcję.
Najwięcej baterii przynieśli uczniowie: Marcin Broński z kl. I A- 49,25 kg, Maja Pilecka z kl. VI B- 32,20 kg, Milena Sitek z kl. II B- 25,15 kg.
Nawet nasi najmłodsi uczniowie zasłużyli na wyróżnienia i dyplomy, a są to:
Z klas I:
I miejsce- Marcin Broński, kl.I A
II miejsce- Maria Patlewicz, kl.I A
III miejsce- Ania Małecka, kl. I C
wyróżnienie- Julia Taszycka, kl. I A, Kacper Rozpara, kl. I C
Z klas II:
I miejsce- Milena Sitek, kl.II B
II miejsce- Amelia Śnigórska, kl.II A
III miejsce- Szymon Dudek, kl. II B, Natalia Zając, kl. II B
wyróżnienie- Daria Kustroń, kl. II A, Aleksandra Jagiełło, kl. II A, Emil Kafel, kl. II B
Z klas III:
I miejsce- Wiktoria Bęben, kl. III B
II miejsce- Michał Bajger, kl. III C, Bartłomiej Czelny, kl. III A, Kamila Głąb, kl. III C
III miejsce- Piotr Bajger, kl. III E
wyróżnienie- Zuzia Drak, kl. III B, Jaś Patlewicz, Natalia Białek, Antek Przybyła z kl. III C, Antosia Dmytryszyn, Natalia Adamek z kl. III D, Kasia Czech, Maja Kuziorowicz, Maja Markiewicz, Beniamin Jurczyk, Rafał Habrat, Karol Zawistowski z kl. III E
Z miłą radością informujemy, że łącznie w klasach I- III zebraliśmy 182 kg. Wszystkim wytrwałym zbieraczom zużytych baterii serdecznie gratulujemy dbałości o ochronę naszego przyrodniczego środowiska.