Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Lekcja stomatologii

Wpisane przez: p. Magdalena Urbańska
Odsłony: 851

zdj1W ramach kontynuacji ogólnopolskiego programu edukacji stomatologicznej „Niesamowity świat higieny jamy ustnej”, przygotowanego przez ekspertów Instytutu Blend-a-med Oral-B, klasy II i III uczestniczyły w spotkaniu ze stomatologiem szkolnym Panią Marią Penar. Celem lekcji było wykształcenie wśród dzieci nawyków dbania o właściwą higienę jamy ustnej i zdrowego odżywiania się oraz utrwalenie sposobów i częstotliwości prawidłowego szczotkowania zębów. Po serii pytań sprawdzających wiedzę i wręczeniu niespodzianek za prawidłowe odpowiedzi, uczestnicy udali się na poczęstunek. Czekały na nich pyszne, kolorowe i zdrowe kanapkami przygotowane przez uczniów klasy III a i III b pod kierunkiem pani dietetyk podczas zajęć  "Śniadanie daje moc".

 

foto

Przewiń na górę