Przedstawienie dla przedszkolaków

Wpisane przez: p. Agnieszka Frankowicz, p. Arleta Bałaban

przedstawienie 6Dnia 12 marca 2019 roku do naszej szkoły przybyły dzieci z Przedszkola nr 5 w Krośnie. Zostały one zaproszone przez uczniów klasy 1b i 1d oraz wychowawców Panią Arletę Bałaban i Panią Agnieszkę Frankowicz. Przygotowaliśmy dla nich przedstawienie „Zamieszanie w krainie bajek”. Zaprezentowano 6 bajek, których tytuły musieli odgadnąć goście. Wszystkie dzieci otrzymały słodki upominek. Przedszkolakom podobał się nasz występ, nagrodzili aktorów brawami. Panowała miła atmosfera. Wspólnie zaśpiewaliśmy kilka piosenek i zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Ten dzień był wesoły. Na długo pozostanie w naszej pamięci.