Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Przedstawienie dla przedszkolaków

Wpisane przez: p. Agnieszka Frankowicz, p. Arleta Bałaban
Odsłony: 1043

przedstawienie 6Dnia 12 marca 2019 roku do naszej szkoły przybyły dzieci z Przedszkola nr 5 w Krośnie. Zostały one zaproszone przez uczniów klasy 1b i 1d oraz wychowawców Panią Arletę Bałaban i Panią Agnieszkę Frankowicz. Przygotowaliśmy dla nich przedstawienie „Zamieszanie w krainie bajek”. Zaprezentowano 6 bajek, których tytuły musieli odgadnąć goście. Wszystkie dzieci otrzymały słodki upominek. Przedszkolakom podobał się nasz występ, nagrodzili aktorów brawami. Panowała miła atmosfera. Wspólnie zaśpiewaliśmy kilka piosenek i zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Ten dzień był wesoły. Na długo pozostanie w naszej pamięci.

foto

Przewiń na górę