Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Wiosenny Złaz Gromad Zuchowych z Hufca Krosno

Wpisane przez: phm. Małgorzata Wach
Odsłony: 813

1 copy copyW sobotę 27 kwietnia 2019 r. zuchy z naszej szkoły, wzięły udział w Wiosennym Złazie Gromad Zuchowych z Hufca Krosno, pod hasłem ,,W ptasim świecie”, który odbył się w SP nr. 3 w Krośnie. W trakcie wspólnej zabawy, zuchy rozwiązywały różne zagadki i rebusy związane z ptakami oraz nauczyły się nowych piosenek i pląsów. Na tym spotkaniu, nasza Gromada Zuchowa ,,Wesołe Skrzaty” otrzymała z Warszawy certyfikat oraz znaczki, potwierdzające, że zdobyła tytuł Gromady Niepodległości, które w imieniu Naczelniczki ZHP wręczyła każdemu zuchowi namiestniczka zuchowa hm. Kamila Frydrych. Nasza wiosenna zabawa zakończyła się słodkim poczęstunkiem oraz iskierką przyjaźni.

                                                                                                   phm. Małgorzata Wach

foto

Przewiń na górę